Перейти до основного вмісту

Петро Порошенко суттєво збагатився за рахунок корпоративного інвестфонду

декларування

Президент України Петро Порошенко отримав 31 мільйон 776 тисяч 886 гривень дивідендів.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє Поштівка.

Гроші глава держави отримав від публічного акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал". Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром цього товариства.

Дивіденди президент отримав чотирма траншами – 18 мільйонів 476 тисяч 886 гривень, 6 мільйонів 800 тисяч гривень, 500 тисяч та 6 мільйонів гривень. У серпні Петро Порошенко вже отримав від цього фонду 14 мільйонів 742 тисячі 625 гривень дивідендів, а в липні 30 мільйонів гривень.

Минулого року він вніс в цю компанію 8 мільйонів 190 тисяч гривень. Крім того, у 2018 році президент заробив на відчуженні нерухомого майна 777 тисяч гривень, ще 6 мільйонів 831 тисячу 615 гривень він отримав за вкладами у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ), який йому належить. У той час на посаді президента Петро Порошенко отримав торік лише 336 тисяч гривень зарплатні.

На банківських рахунках в МІБ глава держави зберігає 25 мільйонів 490 тисяч 771 долар. А його дружина Марина — 96 156 гривень та 4 279 євро. Готівкою у Петра Порошенка є 21 тисяча доларів та 60 тисяч гривень.

Нагадаємо, що Публічне акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал" — інвестиційний фонд, створений в 2005 році. На момент утворення називався ЗНКІФ "Петра Порошенка", в 2006 році був перейменований.

Фонд "Прайм Ессетс Кепітал" є мажоритарним акціонером МІБ з пакетом 50,0826%, крім того, Порошенкові безпосередньо належить ще 9,9174% його акцій.

Міноритарними співвласниками фінустанови залишаються бізнес партнери Порошенка — перший заступник голови фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко і перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський.

Популярні дописи з цього блогу

Как вывести пятна от мочи - эффективные способы

Очень неприятно, когда по тем или иным причинам на обивке дивана, матраце или ковре появляется пятно мочи. Это может быть проказа домашнего любимца или старания годовалого ребенка, которого отучают от подгузников, или же последствия другой ситуации.  Встает вопрос, как вывести пятна от мочи, чтобы исчезло неприятное загрязнение, а главное, чтобы не оставалось запаха. В случае с котятами и щенками запах создает огромные проблемы, ведь он едкий и неприятный, а для них это метка для продолжения непотребства. Если есть возможность оперативно постирать вещь, на которую попала моча, то проблема в подавляющем большинстве случаев проходит без следа. Следует выстирать одежду или пеленку согласно требованиям к материалам и все закончится так же быстро, как и началось. Проблемы могут начаться в том случае, если пятно уже успело высохнуть и образовать несмываемый солевой слой. Разговор же пойдет о ситуациях, когда стирка противопоказана или вовсе недоступна, когда моча попала на обивку дивана

Чи етично політичним повіям називати "політичнимі повіями" інших?

Депутат Вінницької обласної ради, голова ГО «Центр захисту журналістів», голова ГО «Антикорупційна спілка Вінниччини», голова профільної депутатської комісії по свободі слова Тетяна Редько оприлюднила свою е-декларацію про доходи, яка викликала цілу бурю емоцій у середовищі журналістів, громадських діячів, політиків. Річ у тім, що "Заслужений журналіст" Тетяна Редько – співзасновниця відомої у Вінниці газети «33 канал». Так от, виявляється, що статки пані Редько перевищують навіть статки багатьох вінницьких губернаторів, чиновників та бізнесменів, а справжнім журналістам такі «золоті гори» і не снились. Е-декларація «єдиної чесної журналістки» Певна річ, рахувати гроші у чужому гаманці – справа невдячна. Якщо це не стосується публічних людей, чиновників, судей, прокурорів, народних обранців різних рівнів. Слід зазначити, що із запровадженням е-декларацій у минулому році Тетяна Редько опублікувала на сайті власної газети блог, про те, які ненажери н

Українське Дунайське пароплавство переводить свій флот під прапор Словаччини

ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) реалізує програму з переведення частини комерційного флоту під прапор Словаччини з тим, щоб зайти на ринок перевезення вантажів з/в порт Констанца. Про це повідомив в.о. голови правління судноплавної компанії Дмитро Чалий . "Пароплавство здійснює роботу з переведення флоту, який знаходиться в оперуванні, під прапор Словаччини, що дозволить уникнути обмежень "третього прапора" в портах Румунії. Це дасть можливість флоту пароплавства брати участь в перевезеннях з/на глибоководний порт Констанца, який сьогодні є одним з головних транспортних хабів у Східній Європі", – розповів Чалий. За його словами, це один із кроків, які робить УДП для якісного зростання вантажної бази. Ще одним потенційним джерелом збільшення перевезень є повернення традиційного вантажопотоку – залізорудної сировини (ЗРС) Полтавського ГЗК (маршрут Ізмаїл – австрійський Лінц), яке в 2012-2013 рр. становило до 40%